Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Buluşuyor Projesi Devam Ediyor

0
337

Bilhassa teknoloji, bilişim ve gelişmekte olan sektörlere yönelik çoğu projeye ev sahipliği yapması gençler üzerinde yapıcı bir etki yaratıyor. Üniversite stajları için en doğru adımlardan birisi olmasına karşılık sınırlı bir kontenjan sunduğunu unutmamak gerek. Her yıl ortalama olarak 10 öğrenciyi bünyesine katarak yine ortalama bir aylık bir süreci kapsayan eğitim programıyla bilgilendiriyor.

Bu eğitim programı hem Index Grup İnsan Kaynakları direktörü olan Veli Bozan’ın söylediği gibi kurumsal iş pozisyonu tecrübesini hem de mevcut sektörlerin nasıl geliştiğini gözlemleme şansı yakalıyor. Staj tarzında sunulan eğitimin lokasyonu ise teknolojinin ve bilişim sektörünün kalbi olarak adlandırabileceğimiz İstanbul oluyor.

Tamamıyla Index Grup çatısında ortaya çıkan Anadolu’nun Genç Yüzleri Bilişimle Buluşuyor 2017 ile Temmuz ayı içerisinde Doğu’da ve Güneydoğu’da eğitim veren üniversiteleri kapsayan sunumlar sizleri bekliyor. Daha fazla üniversiteye yayılarak daha fazla genç yeteneğe ulaşmayı amaçlayan şirket bunu her geçen gün attığı adımlarla sağlayacağını gösteriyor. Aynı zamanda en başarılı teknoloji organizasyonu olarak ülkemiz eğitimine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir