Android ve iOS için Star Wars Rivals!

Star Wars Rivals çok yakında online mağazalar üzerindeki yerini alacak! Şimdilik ön kayıt yaptırın ve ardından oyunu bekleyin.

0
609

Star Wars Rivals yakın bir zamanda online mağazalarda yerini almaya hazırlanıyor. Disney tarafından duyurulan oyun ücretsiz bir şekilde oyuncuların kullanımına sunulacak. Oyun içi satın alımlar her zaman olduğu gibi ücretli.

Star Wars Rivals diğer oyuncularla gerçek zamanlı bir mücadele için tasarlanmış. Oyun başladıktan hemen sonra kendi stilinize, oyun tarzınıza göre karakter değişimi yapabilir, oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. PvP arenaların mevcut olduğu oyun yüksek oranda heyecan, aksiyon ve adrenalin vadediyor. Sağlam bir takım oluşturmak için kahramanların kilitlerini açın! Bunun için tabii ki başarılı bir oyun çıkarmanız gerekiyor.

Her kahraman için birbirinden farklı silahlar ve özel yetenekler yer alıyor. Darth Vader ile ışın kılıcı kullanın ya da Han Solo’nun o meşhur DL-44 tabancasını. Yetenek geliştirme sistemini kullanarak kahramanlarınızın yeteneklerini geliştirin. Luke Skywalker, Princess Leia, Poe Dameron, Chewbacca, Boba Fett ve daha pek çok kahraman Star Wars Rivals’de yer alacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir