Apple İle PayPal Arasındaki Anlaşma Ödemeleri Kolaylaştırdı

Apple ile PayPal arasında yapılan işbirliği yeni bir ödeme yöntemini daha devreye soktu.

0
449

Herkesin merakla beklediği Apple‘a PayPal ödeme yöntemi şu sıralar yalnızca 5 ülke için etkin konuma geçti. Bunlar arasında İngiltere, Almanya, Hollanda, Kanada ve Meksika olması ise dikkat çekti. Beklentinin yoğun olduğu Amerika test grubu için seçilmemiş. Türkiye içinse işler daha da karışacak gibi görünüyor.

PayPal Türkiye‘de verdiği hizmetleri durdurduğu için Apple Türkiye‘de PayPal ödeme yöntemini sunacak mı şimdiden tartışılmaya başladı. Eğer bir veri merkezi kurulup şirket yönetiminin tüm kayıtlarıyla Türkiye sınırlarına bir şube olarak taşınması mümkün olursa evet. Eğer PayPaltavrından ödün vermezse bu gelişmeden ülkemiz sınırlarında yararlanamayacağız.

Eğer kendi Apple kimliğinizi bir PayPal hesabıyla ilişkilendirerek kolay ödeme yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey iTunes üzerinden Hesap sekmesini açmak. Ödeme metotları arasında yer alan Banka Kartı, Kredi Kartı ve Sanal hediye kartı seçeneklerine ek olarak gelen PayPal’i seçtikten sonra hesap senkronizasyonunu sağlayabilirsiniz.

Ardından ise kolay, hızlı ve güvenilir bir ödeme sistemi olan PayPal ile bir diğer güvenilirlik abidesi olan Apple arasındaki anlaşmayla tüm ödemelerinizi saniyeler içerisinde yapabileceksiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir