Apple’dan İndirimli Batarya Değişim Programı

iPhone'lulara müjde! Apple'a başvurun, eski bataryayı yenisiyle üstelik uygun fiyata değişitin!

0
426

Apple indirimli batarya değişim programı başlattı. Başta iPhone 6 olmak üzere üst modelleri de kapsayan program sayesinde iPhone kullanıcıları yeni bataryalara indirimli fiyatlar üzerinden kavuşabilecek.

İndirimli batarya değişim programı belirli iPhone cihazlarını kapsıyor. iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone SE modellerini kapsayan bu uygulama sayesinde batarya problemi yaşayan iPhone kullanıcıları uygun fiyatlar karşılığında sıfır bataryalar kullanabilecek. Daha önceki kampanyada indirimli ücret tutarı 129 TL olarak belirlenmişken bu kampanyaya dahil henüz bir ücret bilgisi bulunmuyor.

Eğer iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus ya da iPhone SE modellerinden herhangi birine sahipseniz ve yoğun bir şarj problemi yaşıyorsanız değişim programından yararlanmayı ihmal etmeyin! Değişim programına başvurabilmek için Türkiye’deki sayılı App Store mağazalarına başvurabilirsiniz. Bu programa dahil olduğunuz takdirde cihazınızdan ilk zamanlardaki verimi alabilmek mümkün olabilir.

Apple tarafından son olarak 2014 yılında uygulanan bu program, dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan tüm iPhone kullanıcılarını kapsıyor. Değişim programları her kıta ya da ülkede farklı zaman tarihlerinde uygulanabilir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir