Artık Apple’ın da Bir Instagram Hesabı Var!

0
425

Apple tarafından açılan ve sessiz sedasız paylaşımlara başlayan Apple Instagram hesabı sürpriz bir şekilde ortaya çıktı.

Teknoloji devinin Instagram üzerinde açmış olduğu hesap üzerinde iPhone ile çekilmiş görüntülerin paylaşıldığı dikkat çekti. Toplamda 9 adet paylaşımı olan hesabın hemen her paylaşımında 5 adet fotoğraf bulunuyor. Paylaşımlarda yer alan fotoğraflar üzerinde fotoğrafı çeken kişilerle birlikte detaylı bilgiler de takipçilere sunulmuş.

Firma #ShotoniPhone etiketi kullanılarak Instagram üzerinde paylaşılacak olan fotoğrafların yapılacak değerlendirmelerle birlikte kendi hesabı üzerinden de yayınlanacağını belirtti. Apple’ın Instagram hesabından ürün tanıtımları ve reklam pazarlama içerikleri gibi materyallere yer verilmeyeceği de belirtilmiş.

Şirketin Instagram hesabının şuan için 2500 civarında takipçisi bulunuyor. Apple’ın daha önce de Apple Music uygulaması için sosyal medya hesapları açtığı biliniyor. Hatta firma kendisine ait olan Twitter hesabını da geçtiğimiz yıl onaylatmıştı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir