BlackBerry Dönüyor mu?

0
378

Bir zamanların yüksek talep gören markalarından Blackberry, uzun süredir bir üretim yapmamaktaydı. Akıllı telefon teknolojisine ayak uyduramayan şirketin satışları düşmüş ve üretimler durdurulmuştu. Teknoloji dünyasındaki gelişmelere göre Blackberry’nin 2018 yılında sağlam bir dönüş yapması bekleniyor.

Üretimlerini TCL Corporation çatısı altında gerçekleştirmeye karar veren Blackberry mobile, teknoloji dünyasındaki nabzı ölçerek yeni bir çıkış yapmayı planlıyor. İş dünyası tarafından beğenilen ve ciddi talep gören eski tasarımları, uzun yıllardır konuşulmuş ve mobil teknolojide bir nostalji olarak kalmıştı. Aynı düzeyde tasarımlarla yeniden telefon üretimi yapmaya karar veren şirketin 2018 yılında ciddi üretimlerle döneceği konuşuluyor. Tamamen yeni cihazlar, daha güçlü bir performans ve o alışılagelmiş fiziksel klavyeyle dönmesi beklenen Blackberry telefonlar şimdiden eski Blackberry kullanıcılarını heyecanlandırmayı başarmış görünüyor. Blackberry tarafından gerçekleştirilmesi beklenen bu hamlenin akıllı telefon piyasasını yeniden hareketlendirebileceği son derece açık.

Son yıllarda Samsung ve Apple arasında bir rekabete sahne olan akıllı telefon piyasasının bu tarz bir soluğa ihtiyacı var. Rekabet her zaman tüketicilerin lehine sonuçlanacak bir durum. Blackberry üretim aşamasındaki iki yeni tasarımıyla ilgili bir fiyat aralığı vermiyor. Bu teknoloji dünyası için şimdiden bir merak konusu!

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir