Forza Horizon 4’ün 2018’de Çıkması Bekleniyor!

Forza Horizon 4 ile ilgili yepyeni bir iddia gündemde! '2018'de yayınlanması sürpriz olmayabilir.

0
598

Forza Horizon, en popüler konsol oyunlarından biri! Bir yarış oyunu serisi olarak son derece başarılı grafiklere, görevlere, haritalara sahip. Forza Horizon ilk serisinden üçüncü serisine kadar keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Türkçe içerik noktasında oyunseverlerin buluşma noktası olan leadergamer tarafından yapılan habere göre Forza Horizon 4 2018 yılı içerisinde çıkabilir.  Bir ResetERA üyesi tarafından sızdırılan bilgiye göre Forza Horizon 4’ün Japonya’de görüldüğü bilgisi yer alıyor. XBOX API üzerinden sızdırılan oyunlar arasında görüntülenen Forza Horizon 4 ile ilgili %100 bir bilgi bulunmasa da bu gelişme üzerine Forza Horizon takipçilerinin heyecanlandığını söylemek mümkün. Bilginin doğru olması da epey muhtemel.

Halihazırda piyasada bulunan Forza Horizon 3 ile ilgili yeni bir gelişme de gündemde! Xbox Oyunları Pazarlama bölümün sorumlusu olan Aaron Greenberg’in yaptığı açıklamaya göre Forza Horizon 3’ün 4K güncellemesi 15 Ocak 2018 tarihinde Xbox One X kullanıcıları tarafından indirilebilecek. Bu gelişme 4K televizyona sahip olanlar için gerçekten güzel bir haber! 60 FPS değerlerinde müthiş bir oyun deneyimi için bir X One X yeterli olabilir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir