Galaxy C7 (2017) Modeli Geekbench Testinde Ortaya Çıktı

Samsung'un her yıl yenileyerek tekrardan piyasaya sunduğu Galaxy A ve J modellerinin yanına Galaxy C modelleri de eklenmek üzere.

0
314

Güney Kore’li teknoloji firması Samsung‘un Galaxy C7 modeli ile ilgili gelecek planları yaptığı ortaya çıktı. Donanım ve tasarım anlamında yıllık olarak yenileyip tekrardan kullanıcılara sunacağı akıllı telefon modelleri arasında yerini alacak olan Galaxy C7 (2017) ile ilgili teknik özellikler Geekbench testleri esnasında detaylandı.

2016 yılında akıllı telefon pazarına giriş yapan Galaxy C7 modeli orta segment akıllı telefon modelleri arasında yerini almıştı. Gelişmiş özelliklerinin yanında uygun bütçeli fiyatıyla da büyük bir satış hacmi yakalayan cihaz geliştirilerek yeni yüzüyle tekrardan satışa sunulacak. Geekbench testlerinde görünen Galaxy C7 (2017) modelinin bazı özelliklerinin de netlik kazandığı gözlendi.

Galaxy C7 (2017) Modelinin Beklenen Özellikleri

Geekbench testleri sırasında Galaxy C7 (2017) modelinin tek çekirdek ile 883, çoklu çekirdekle ise 3959 puan aldığı gözlendi. MT6757 anakart kodu ile geliştirildiği görülen cihazın 1.69GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli MediaTek Helio P20 işlemcisi ile kullanıcılarasunulması bekleniyor.

Galaxy C7 (2017) modeli çift arka kameraya sahip akıllı telefonlar arasında yerini alacak. 4GB RAM ile birlikte gelecek olan cihazın kutusundan Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile çıkması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir