Galaxy S9’un Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

0
355

ABD’nin Las Vegas şehrinde her yıl gerçekleştirilen teknoloji fuarı 2018’de sahne aldı. Teknoloji üreticilerinin bir araya geldiği fuarda önemli açıklamalar ve tanıtımlar yer aldı.

CES 2018 fuarı her yıl olduğu gibi bu yıl da teknoloji dünyasının gündemindeydi. Fuarda öne çıkan en çarpıcı gelişme Samsung’un S9 ile ilgili açıklamaları oldu. CES 2018’deki en dikkat çeken konuşma Samsung cephesinden geldi. Bu Samsung’un Galaxy S9 üzerinden gündem belirlediği anlamını taşıyor.

 Samsung Galaxy S9 Tanıtım Tarihini Açıkladı

Teknoloji kulislerinde son zamanlarda konuşulan bir başlık olan Samsung modellerinin CES fuarında tanıtılmayacak olması iddiası doğrulandı. Samsung Mobil Başkanı DJ Koh tarafından yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxy S9 Şubat ayında gerçekleşecek olan bir fuarda tanıtılacak. Şubat 2018’de teknoloji dünyasının her yıl yakından takip ettiği  MWC fuarı bulunuyor. Samsung Galaxy modellerinin tanıtımının gerçekleşmesinden hemen sonraki ay satışa çıkarıldığı tecrübeyle sabit. Bu durum göz önüne alındığında Galaxy S9 Mart ya da Nisan ayında raflarda olabilir. Samsung Galaxy S9 ile ilgili şu ana kadar sızan bir bilgi bulunmuyor. Bu durum Samsung’un konuyla ilgili sıkı çalıştığını gösteriyor.

Paylaş
Önceki İçerikBlackBerry Dönüyor mu?
Sonraki İçerikYenilenen ThinkPad X1 Carbon CES 2018’de!
Kerim BAYSAL (kerimbaysal@teknocini.com)
Teknocini.com "Mobil Teknolojiler" alanında içerik editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için "kerimbaysal@teknocini.com" mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir