Görünmez Kaynak

0
194

Görünmez kaynak olarak da bilinen mikro kaynağın ilk uygulayıcısı olan firma son yöntem ve teknikleri sizlerle buluşturan bir firmadır. Ülke genelinde en iyi saç kaynak merkezleri sırlamasında öncü bir firmadır. Yapılan kaynak saçların uzamasına engel değildir. Saç şekline göre kıvırcık, dalgalı ve düz olarak seçilebilir. Saçınız düz olduğu halde dalgalı kaynak yaptırarak daha güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Neden Görünmez Kaynak?

Saç uzatma tekniklerinde eski bir yöntem olan boncuk yöntemi bir sürü dezavantajından dolayı artık tercih edilmemektedir. Eski yöntemde saç dipleri büyük hasar görmekte ve kişiyi rahatsız etmekteydi. Görünmez kaynak ile saç dipleri rahat nefes almakta ve kaynak aparatları hiç görünmemektedir. Kıvırcık saç kaynağı ile daha hacimli ve gösterişli saçlara sahip olabilir ve saçınızı istediğiniz modelde toplayabilirsiniz. Ağırlık yapmaması ve kişinin rahat uyumasını sağladığı için sıkça tercih edilir. Kendi saçınız gibi doğal görünür. İstediğiniz zaman çıkarabilir ve istediğiniz zaman saçlarınıza işlem yaptırabilirsiniz. Kimse tarafından anlaşılmaz. Daha hacimli ve gösterişli saçlarım olsun derseniz mutlaka bu hizmetten yararlanmanız gerekir.

Görünmez Kaynak Saç Fiyatları

Mikro kaynak fiyatları her yerde değişkenlik gösterir. Kaliteli bir işçilik istiyorsanız firmadan hizmet talep etmeniz gerekir. Saçların uzunluğuna ve gürlüğüne göre mikro kaynak fiyatı değişmektedir. Genelde 100 gram saç için fiyat bilgisi verilir. En doğru fiyat bilgisi için kıvırcık saç kaynak merkezi olarak hizmet sunan firmayı aramanız gerekir.

Paylaş
Önceki İçerikAnlık Spor Haberleri
Sonraki İçerikSağlık Sektöründeki Eleman İhtiyacı
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir