Hp Servis Hizmetleri

0
194

Hp markası ülkemizde en fazla bilinen bilgisayar, laptop vs markasıdır.Hp servis ise bu markaya ait ürünlerde arıza çıktığı durumda müşterilerine destek hizmetleri veren servistir. Bilgisayarların bakım, onarım ve güncelleme gibi ihtiyaçlarını gidermektedir.

Hp Servisleri

Hp markası çeşitli servis hizmetleri sayesinde müşterilerine teknik hizmet veriyor. Hp servis kategorileri şunlardır. Hp teknik destek, hp teknik servis, hp yetkili servis, hp laptop servis ve hp notebook servis gibi hizmetlerdir.

Hp Teknik Destek

Hp teknik destek servisi müşterilerine 7/24 hizmet veriyor. Müşteriler istedikleri zaman teknik destek hattını arayarak bilgisayarlar vs hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.

Hp Yetkili Servis

Hp yetkili servis, firmaya ait cihazların arızalanması kapsamında müşterilerine servis hizmeti veriyor. Özellikle cihazlar garanti kapsamında ise bakım, onarım, tamir, güncelleme ve yedek parça temini gibi hizmetleri ücretsiz yerine getiriyorlar. Arıza durumunda ise işinde deneyimli elemanları sayesinde kısa sürede doğru çözüm yolunu buluyorlar.

Hp Teknik Servis

Bilgisayar gibi teknolojik aletlerde arıza yaşanması durumunda en önemli sorun tamiri yaptıracak gerçek ve alanında başarılı bir teknik servis bulamamalarıdır. İşte bu durumlarda hp marka cihazlar için hp teknik servisi devreye giriyor. Ürünlerde herhangi bir arıza olması durumunda teknik servis elemanları çözüm üretiyorlar. Markanın teknik servis elemanları anakart tamiri, ekran kartı tamiri, modem kurulumu, yazıcı tamiri, ağ kurulumu gibi konularda deneyimli ve gelişmeleri yakından takip ettikleri için en kısa sürede sorunu ortadan kaldırıyorlar.

Hp Notebook Servis

Notebooklar günümüzde en çok kullanılan teknik cihazlardandır. Ve taşıma kolaylığı sebebiyle her yere el ile taşımak mümkündür. Notebooklar bu şekilde kullanıldığı için arıza ve çizilme olasılığı daha yüksek olduğu için kullanıcılar notebook servisini arızalar nedeniyle çok sık kullanıyorlar. Hp notebook servisi de bünyesinde başarılı elemanlar taşıdığı için sorunlara kısa südre kesin çözüm buluyorlar.

Hp Laptop Servis

Hp laptop servis, laptop kullanıcılarının arıza durumunda başvuracağı servis olma özelliğini taşıyor. Hp marka laptopların, ekran kısmında, klavye bölümünde ve yazılımsal sorunlarda kendilerine başvuran kullanıcılar sayesinde en kısa sürede sorunlara çözüm yolu üretiyorlar. Deneyimli elemanları sayesinde sorunlara kesin çözüm buluyorlar. Ve ücret konusunda da müşterilerine kolaylık sağlıyorlar.

Paylaş
Önceki İçerikAsus Servis
Sonraki İçerikAcer Servis Hizmetleri Nelerdir?
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir