HTC U11 Life Modelinin Özellikleri Sızdırıldı

HTC, yeni amiral gemisi olan U11 modelinin mini versiyonu olarak belirtebileceğimiz yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor. HTC U11 Life olarak gelmesi beklenen cihazın bazı özellikleri ortaya çıktı.

0
339

HTC U11 Life modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Cihazla ilgili gelen yeni bilgilere göre U11 Life modelinin ekran ve işlemci bilgileri hakkında detaylı bilgiler elde edilebildi. Firmanın şuan amiral gemisi konumunda yer alan HTC U11 modelinin düşük özellikli versiyonu olarak belirtebileceğimiz HTC U11 Life, daha önceki sızıntılarda U Ocean Life olarak adlandırılmıştı.

HTC U11 Life Modelinin Ortaya Çıkan Özellikleri

5.2 inç ekran boyutu 1080x1920px çözünürlükte bir ekran yapısı ile gelmesi beklenen HTC U11 Life modelinin Snapdragon 630 yonga setli işlemciden gücünü alması bekleniyor. Snapdragon 630 işlemci seti sekiz adet çekirdek içerirken aynı zamanda yerleşik Adreno 508 GPU grafik birimini de barındıracak.

Orta segment akıllı telefon modelleri sınıfında yerini alması beklenen HTC U11 Life, su ve toza karşı dayanıklı IP67 sertifikasına sahip olacak. Uyumlu olacağı USonic kulaklıklar ile birlikte çevre gürültüsünü engelleme özelliği bulunduracak olan cihaz 2TB boyutlarına kadar microSD ile arttırılabilecek 32GB dahili depolama alanına sahip olacak.

HTC U11 Life modelinin ön ve arka kısmında eşit olarak 16MP çözünürlüklü kamera yer alacak.

Hemen hemen bütün özellikleri HTC U11 modelinin bir alt segment donanımını içerdiğini gördüğümüz U11 Life modeli için HTC U11’in mini versiyonu olacağını söyleyebiliriz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir