Huawei, KFC Firmasına Özel Akıllı Telefon Modeli Geliştiriyor

0
386

Şu sıralar ortaya atılan cihaz modellerine bakarak Huawei P9‘u kısmen andıran bir remastered cihazın geleceği konusunda ciddi varsayımlar var. Bu cihaz tamamıyla kırmızı tonlarda olacağı gibi ardında KFC ve kuruluş yılı olan 1987 yer alacak. Tabi ki Çin pazarına girişin yılı olarak dikkat çekeceğe benziyor. Fakat Avrupa için böyle bir cihazın satılabilme ihtimalinin ne kadar düşük olduğunu tahmin etmek zor değil.

Huawei ve KFC tarafından yapılan ortaklık anlaşması sonrasında üretim bandına girecek olan cihaz tamamıyla özel bir konsept olacak. Yani ürüne ulaşmanın çok kolay olmayacağı tahmin ediliyor. Bir bakıma özel konsept yaratarak az sayıda üretilmesi cihaza olan ilgiyi biraz daha olumlu yönde tetikleyebilir. Her şeye rağmen cep telefonu üzerinde KFC teması taşımak ne kadar çılgınca bir fikirse Türkiye’de satışa sunulmayacağına o kadar kesin bir gözle bakılıyor.

Sızıntılara yönelik çok fazla alternatif donanım özelliği var. Fakat görsellerle uyuşmayan özellikler olmasından ötürü bu sızıntıların gerçeği yansıtmadığı düşünülüyor. Sadece depolama biriminin kapasitesinin 16 GB ve 32 GB olarak iki ayrı cihaz şekline gelebileceği öngörüler arasında. Cihazın en büyük artısı ise KFC uygulamasının doğrudan işletim sistemiyle entegre olarak gelmesi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir