Huawei P10 Plus Modeline Yeni Renk Seçenekleri Geldi!

2017’nin Şubat ayında piyasaya sürülen ve ilginç satış rakamları ile dikkatleri üzerine çeken Huawei P10 Plus modeli için iki farklı renk seçeneği daha piyasaya sürüldü.

0
405

Oldukça geniş bir renk kartelasına sahip olan Huawei P10 Plus ailesi için yepyeni bir üye geldi. Şirketin yaptığı açıklamada, uzun süredir beklenen parlak siyah renk Huawei P10 Plus’ın piyasaya sürüldüğü; bu hafta içerisinde satışlara başlanacağı duyuruldu. Henüz ülkemize gelmeyen bu rengin ülkemize gelme tarihi ise ay sonu gibi görünüyor.

Uzun süredir satış rakamlarını yükselten ve bunun arkasında şüphesiz Türkiye’den pek çok operatörle anlaşması olan Huawei grubunun Türkiye pazarına önem verdiği aşikar. Daha önce Türk Telekom ile ortak telefon üretip, Galatasaray ile sponsorluk anlaşması imzalayan Huawei’nin P10 Plus modeli için pek çok olumlu eleştiri karşımıza çıkıyor.


Tam 5.5 inç boyutunda olan bu telefon, özellikle Note 7 alternatifi olarak fazlaca satılmış ve beğenilmişti. LCD ekranı bulunan ve bununla birlikte fazla şarj yemeyen Huawei P10 Plus; 3750 mAh batarya ile karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla, bataryasının sizi en az iki gün idare edebileceğini söylememiz güç olmayacaktır.

Huawei P10 Plus modelinin parlak siyah rengi için biçtiği fiyat ise 734 dolar olarak belirlenmiş. Telefonun parlak siyah renk modelinin Türkiye fiyatı henüz bilinmiyor. Muhtemelen önümüzdeki hafta, duyurudan sonra fiyatı da görüntüleyebileceğiz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir