HyperX’in Geliştirdiği Predator DDR4 RGB Bellekler Tanıtıldı

0
660

HyperX tarafından geliştirilen yeni teknoloji üretimi bellekler duyuruldu. Predator DDR4 RGB bellekleri yenilikçi teknolojileri mimarilerinde barındırırken RGB aydınlatmalarını tam olarak senkronize edebiliyor. Kızılötesi teknolojisi ile senkronize edilen bellekler, alanında ilk olmayı başardı.

HyperX tarafından IR (kızılötesi teknolojisi) ile senkronize edilen RGB aydınlatmaya sahip ilk bellekler olarak karşımıza çıkan Predator DDR4 RGB, resmi olarak duyuruldu. IR teknolojisi sayesinde birden fazla modülün LED aydınlatmaları senkronize edilebiliyor.

HyperX Predator DDR4 RGB bellekleri gelişmiş bir görsel deneyimi kullanıcılarına sunuyor. Uyumlu anakartlara takıldığında birden fazla hoş bir aydınlatma profili gösteren yeni teknoloji bellekleri için ASUS, Gigabyte ve MSI anakart üreticileri ile yapılan işbirliği ile test aşamaları tamamlandı.

Predator DDR4 RGB bellekleri 2018 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek. Ürünün fiyatı ve ayrıntılı teknik özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi paylaşılmadı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir