İkinci el araç piyasasında oto ekspertiz oldukça önemlidir

0
154

İkinci el araç piyasasında alım satım işlemleri genellikle sözlü olarak gerçekleştirilmekte ve bireylerin birbirlerine karşılıklı güven olgusu devreye girmektedir. Fakat burada önemli bir nokta satıcının dürüstlüğü ve alıcının ise araba piyasasına dair bilgisinin olup olmadığıdır. Araç piyasası ile ilgili bilgisi olmayan bireylerin satıcının beyanlarına güvenmesi ve bu anlamda kandırılması mümkündür. Bu kandırılmanın ve mağduriyetlerin önüne geçmek amacıyla ikinci el oto piyasasında ekspertiz olayı devreye girmiştir. Ekspertiz işlemleri genel olarak aracın değerinin tespit edilmesine, boyalı ya da değişen parçaların olup olmamasına, aracın kontrolüne ve ileride karşıya çıkabilecek olan masraflarına dair bilgi verir. Buca oto ekspertiz bu anlamda müşterilerine sağlıklı ve bilgisayar destekli hizmetler sunar.

Ekspere sokmadan araç almayın

İkinci el araç piyasasında her bireyin araçlarla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olması beklenmemektedir. Bu nedenle araçlar konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olmayan bireylerin oto ekspertize başvurmaları gerekmektedir. Bu anlamda faaliyet yürüten CCY Oto Ekspertiz ülkemizde lider konumda yer alan bir kuruluştur. Firma bünyesinde son derece profesyonel bir ekibi istihdam etmektedir. Kuruluş hem alıcının hem de satıcının mağdur olmaması için bilgisayar destekli bir çalışma sürdürerek bu anlamda bir ekspertiz raporu hazırlar. Bu ekspertiz raporu kesin ve doğru bilgiye ulaşmaya olanak sağlar. İzmir merkezli olarak faaliyet yürüten kuruluş uzun yıllardır otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir.

CCY Oto Ekspertiz yılların tecrübesi ile çalışmalarını sürdürür

CCY Oto Ekspertiz çalışmalarını sürdürürken uzun yıllara dayalı mesleki ve uzmanlaşmış tecrübesini müşterilerine detaylı bir biçimde yansıtır. Her teknolojiden ve her segmentten aracın tüm marka ve modellerinin kontrollerini yaparak ikinci el alıcılara güvenle ulaşmasını sağlar. CCY Oto Ekspertiz Bu anlamda İzmir’de ve Türkiye’de adından sıkça söz ettiren lider konumda bir ekspertiz firmasıdır. Firma cihaz kalibrasyonu TSE belgeleri uzman personel ve müşteri memnuniyeti ile sektöründe lider konuma ulaşmayı başarmıştır. Kuruluş kullanmış olduğu bütün cihazların kalibrasyonunu düzenli olarak yaptırır ve kesin bir ekspertiz raporu için gerekli tüm alt yapıyı sağlamaya gayret gösterir.

Paylaş
Önceki İçerikTwitter yeni özelliğini duyurdu
Sonraki İçerikFour Seasons otellerini kontrol altına aldı
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir