iOS 10.3.3 Güncellemesi Yayınlandı

0
425

En son Mayıs ayında yayınlanan iOS güncellemesinin ardından iki ay gibi bir süre sonra iOS 10.3.3 işletim sistemi güncellemesi de Apple tarafından yayınlandı. Firmanın bu süre içinde altı farklı beta sürümü yayınladığı gözlenirken yeni iOS sürümü iPhone ve iPad kullanıcıları için indirmeye sunuldu.

Toplamda 140MB dosya büyüklüğü ile indirime sunulan iOS 10.3.3 güncellemesi beklenenin aksine sadece hata düzeltmeleri ile birlikte güvenlik güncelleştirmelerine yer verdiği gözlendi. iOS 10.3.3 işletim sistemi güncellemesinin gözle görülür tek yeniliği ise iPad Pro modelleri için gelen üç farklı duvar kağıdının sisteme eklenmesi oldu. iPad Pro için gelen yeni duvar kağıtlarına aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

WWDC 2017 etkinliklerinde duyurulan iOS 11 öncesi son iOS 10 güncellemesi olması beklenen bu güncellemenin yanı sıra macOS Sierra 10.12.6, watchOS 3.2.3 güncellemeleri de kullanıcılara sunuldu.

Apple’ın iOS 10.3.3 güncellemesini cihazlarına indirip kullanmak isteyen kullanıcıların Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bağlantısını takip ederek güncel işletim sistemini yükleyebilirler.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir