Kış Bahçesi İle Zihninizi özgür bırakın, zamanınızın lüksünün tadını çıkarın

0
54

DFN, mevcut bir mülke harici bir yapı kurmak veya tamamen yeni bir alan tasarlamak anlamına gelsin, söz konusu alanı doğru bir şekilde değerlendirmek ve tanımlamak için tam destek ve yardım sunarak müşteriyi destekler .

Kış bahçelerimiz, farklı şekil ve boyutları alabildikleri için her ortamı iyileştirmenize ve mekanın çeşitli ihtiyaçlarına cevap vermenize olanak tanıyan sonsuz kişiselleştirme olanaklarına sahip zarif bir tasarımla karakterize edilir .

Prestijli bir projeyi hayata geçirmek için her malzemeyi ve her detayı mükemmel bir şekilde incelemek esastır. DFN, her zaman rüya çözümleri yaratarak müşterilerinin isteklerini yerine getirmeyi taahhüt etmiştir.

İnce profilli demir pencere çerçevelerinin kullanılması cephelerin tasarımında büyük özgürlük sağlarken aynı zamanda sağlamlığı ve dayanıklılığı garanti eder.

Demir Pencere

Günümüzün modern mimarisinin hizmetinde olan olağanüstü bir alaşımdan yapılmış bir armatür sistemi

Isı yalıtımlı çelik pencereler, zarif, aydınlık, havadar ve iyi korunmuş bir kış bahçesi inşa etmek için ideal seçimdir . Aslında, çelik pencere profili cepheye önemli bir estetik karakter kazandırır ve atmosferik etkenlere karşı mükemmel korumayı garanti eder.

Isı yalıtımı oluşturmak için kullanılan yenilikçi yüksek yoğunluklu poliüretan , yüksek performanslı bir yalıtım camı takma imkanı ile birlikte , binaların enerji muhafazası ile ilgili mevcut mevzuata ve çağdaş yaşam konforu gereksinimlerine tam olarak cevap vermeyi mümkün kılar , yüksek düzeyde izolasyonun gerekli olduğu yerlerde bile.

Çelik profillerin minimal tasarımı, kapı ve pencerelerin silüetlerini benzersiz kılmakta, estetik ve görsel çekiciliğini artırmaktadır. İnce çizgileri, cephenin şeffaflığını vurgulayarak çerçevelere uzanan bir hafiflik duygusu aşılar.

Işığın evrenine hoş geldiniz

Tavan penceresi terimi , doğal ışığa erişim sağlamak için özel olarak tasarlanmış, ayrıca motorlu açıklıklarla donatılmış büyük bir demir ve cam çatı anlamına gelir  .

Çatı pencerelerinin montajı   , çevreye günün herhangi bir saatinde daha havadar ve daha parlak bir görünüm kazandırdıkları için oldukça popüler hale geldi . Skylights  , çatının boyutuna ve eğimine uyarlanabilen modern, son teknoloji ve yüksek performanslı bir çözümdür . Rafine tasarım ve yüksek performanslı malzemelerin birleşimi sayesinde projeler hayat buluyor ve tüm ihtişamına ulaşıyor.

 Eta kış bahçesi lüks çatı pencereleri oluşturmak için camın hafifliği ile demirin mukavemetini birleştirir.  Bu yüksek teknolojili çatı   , mekanına rakipsiz bir değer vermek isteyenlerin arzu nesnesi oluyor . Tasarım aşamasında, DFN, çevreyi iyileştiren ve  en zorlu ve çeşitli talepleri uzlaştıran çatılar oluşturmanıza olanak tanıyan karmaşık kompozisyonlar oluşturabilir . Kış bahçesi İstanbul üreticileri arasında en iyilerle çalışmak isteyenlere Eta Kış Bahçesi doğru tercih olacaktır.

Paylaş
Önceki İçerikSahraa Karimi Taliban yönetiminden kaçışını anlattı
Sonraki İçerikBitcoin 50 bin doları aştı
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir