Klimadan Su Damlaması Sorunu Nasıl Çözülür?

0
484


Günümüzde klimalar ile ilgili olarak en fazla şikayet edilen konulardan birisi de klimadan su damlaması sorunudur. En sık görülen klima arızalarından birisi olan klimadan su damlaması probleminin dikkate alınması gerekir. Klimalardan meydana gelen su damlaması durumu, klimada meydana gelen teknik bir arızaya ilişkin olarak işaret verebilmektedir. Bu noktada klimadan su damlaması olarak genelleme ile tanımlanan problem, klimanın iç ünitesinde veya dış ünitesinde meydana gelebilmektedir. Eğer su damlama şikayeti dış ünitede söz konusu ise temel olarak dikkate alınmamaktadır. Ancak su akıtmakta olan iç ünite olduğunda hemen profesyonel Acıbadem Daikin Klima Servisi hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmektedir.

Klimaların dış ünitelerinde meydana gelen su damlatma durumu tamamen doğal bir süreçtir. Hem ısıtma hem de soğutma fonksiyonları sırasında dış ünitelerde farklı nedenlere bağlı olarak olağan şekilde su damlatma durumu söz konusu olur. Ancak iç ünitede meydana gelen su damlatma durumu, olağan bir durum değildir. Bu neden ile de mutlaka en kısa zaman dilimleri içerisinde profesyonel Bostancı Daikin Klima Servisi hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir. Bu şekilde daha ciddi problemlerin söz konusu olmadan mevcut arızanın giderilebilmesi mümkün olur. Alanında uzman ve deneyim sahibi olan teknisyenler ile çalışma gerçekleştiren klima servisinde, bölge genelinde her zaman tam donanımlı mobil servis araçları bulundurulmaktadır.

Bölge genelinde en yakın lokasyonda olan mobil ekibin adrese yönlendiriliyor olması sayesinde gerekli olan müdahaleler vakit kaybedilmeden gerçekleştirilebilmektedir. Uzman teknisyenler tarafından teknik teçhizatlar ile klimanın su damlatması şikayetlerine yönelik olarak gerekli kontroller gerçekleştirilerek, sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilmektedir. Bu şekilde klimadaki sorunun en hızlı şekilde giderilmesi için uygun onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilmektedir. Uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilecek her türlü onarım müdahalesi için Sultanbeyli Vestel Klima Servisi merkezi tarafından garanti desteği verilmektedir. Yapılan müdahalelere ilişkin olarak verilen garanti desteği kapsamında 1 yıl içerisinde tekrarlamasının tüketici açısından mağduriyete neden olmaması güvencesi sunuluyor. Üstelik her ihtiyaç duyulduğunda hızlı ve kolay bir şekilde çağrı merkezi aracılığı ile profesyonel servis hizmetlerine başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Çağrı merkezi numaraları üzerinden başvurular deneyimli çağrı merkezi personeli aracılığıyla kolayca gerçekleştirilebilmektedir.

Paylaş
Önceki İçerikSosyaladres.com Takipçi Sitesi
Sonraki İçerikFenerbahçe’nin Moses Kararı
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir