Lenovo Servis Hizmetleri Neden Önemlidir?

0
155

Alınan elektronik ürünler zaman içerisinde arızalanabilir veya hata verebilir. Servis hizmeti veren firmalar ürünlerin tamirinin yapıldığı ve yedek parçalarının bulunduğu firmalardır. Firmamız Lenovo servis olarak günün her saati müşterilerine teknik destek imkanı sağlar. Firmamızda Lenovo marka her türlü bilgisayar, tablet, telefon gibi ürünlerin bakım ve onarımı yapılır.

Yedek Parça Hizmeti

Elektronik ürünlerin arızalanmaları sonucu yapılan tamir işlemlerinde mutlaka orijinal yedek parça kullanılması gerekir. Aksi halde cihazlar daha farklı arızalar ile tekrar karşımıza gelebilir. Bunun önlemek ve müşteri memnuniyetini sağlamak isteyen firmamız her türlü Lenovo marka cihazın yedek parçasını bünyesinde bulundurur. Böylece ürünlerin ömrü uzarken öte taraftan daha konforlu bir kullanım sağlanır. Lenovo teknik servisleri hizmeti veren firmamız yedek parça değişimi için muhakkak orijinal ürün kullanır. Firmamız da ürünün bakım ve yedek parça değişimini yapıldıktan sonra kullanım kılavuzu ile birlikte ürün tekrar size gönderilir. Ürünle beraber size gönderir. Ürün kullanımı sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiği ve üründe yapılan değişimler rapor halinde müşteriye sunulur.

Nasıl Servis Hizmeti Alınır?

Arıza açan Lenovo marka cihazınız için firmamızın çağrı merkezini arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Akabinde firmamıza kargo yolu ile cihazınızı gönderebilirsiniz. Lenovo notebook servisleri içinde en güvenilir ve en garantili hizmeti veren firmamız en kısa süre içinde arıza tespiti yaparak size dönüş sağlar. Sizin onayınızı takiben ürününüzün işlemleri yapılır ve tarafınıza gönderilir.

Servis Hizmetleri Ücretli Midir?

Garantisi devam eden cihazların modeli ve arızası ne olursa olsun servis hizmetlerinden ücret alınmaz. Ancak ürünün garantisi bitmiş ise cihazın arızasına ya da değişen parçasına göre servis ücretleri değişir. Bunun için en doğru bilgiye firmamızın yetkili personellerinden ulaşabilirsiniz. Ancak garantisi biten ürünler için de en uygun fiyatları firmamızda bulursunuz. Firmamız ürünlerin gönderimi sırasında kullanılan kargo ücretini sizlerden talep etmez. Bakım ve onarım işlemleri yapılan cihazlar yine aynı şekilde ücretsiz kargo ile adrese teslim olarak gönderilir. Aldığınız elektronik cihazlarınızı ilk günkü kalitede kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Paylaş
Önceki İçerikUlaşılabilir Servis Hizmetleri
Sonraki İçerikAsus Servis
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir