Logoswar Farklı İle Knight Online

0
174

Knight online PvP için yeterli sayıda usera sahip olan ve aynı zamanda 7/24 çevrim içi destek ekibiyle hizmet veren sitedir. Sunmuş olduğu etkinlik ve PvP avantajları ile diğer sunucular arasında farkını sürdürmeye devam ediyor. Online point satın alım destekleri ile birlikte ekstra bonus eklemelerini yapıyorlar.

CSW Savaşlarında Ayrıcalıklı Turnuva Ödülleri

Haftalık düzenlenen Knight karşılaşmalarına özel olarak, sitenin sunmuş olduğu ödüllerde mevcuttur. Örneğin; ilk on sıralamada yer alan clanlar için nakit para değerinde ödüller sağlıyorlar. Bu ödüller ve karşılaşma etkinlikleri için Knight Online forum sayfasında yer alan user bilgilendirme paylaşımlarını takip edebilirsiniz. Böylelikle eklemiş oldukları her yeni bilgi ve avantajlardan ilk önce siz faydalanın!

83 Level PK’ya Hazır İtemler İle Çıkmak!

Birçok oyun sunucusundan farklı olarak Logoswar, her üyenin karşılaşmaya eşit başlaması için hazır itemler sunuyor. Hazır itemleri elde etmek ve yeni server da adınızı yazdırmak için knight online indir linklerinden sunucuya bağlanmanızı sağlıyorlar. Karşılaşma sırasında olası kesilme ve düşmelere karşı oto yenileme desteğini sunuyorlar.

Paylaş
Önceki İçerikPleksi İşleri İçin İdeal Seçim
Sonraki İçerikSophos Red(Remote Ethernet Devices) Nedir?
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir