Maltepe İkinci El Eşya

0
317

İkinci el eşyaları elden çıkarmak insanlara büyük bir yük olmaktadır. Bunun için kaliteli hizmet veren ikinci el eşya alan firmaların en iyisi Maltepe 2. el eşya alan yerler olmaktadır. Firma ikinci el eşyalarını satmak isteyenler için İstanbul’un Maltepe ilçesinde uzun yıllardır kaliteli ve hesaplı hizmet veriyor.

Fiyat Teklifi ve Paketleme

İkinci el eşyalarını satmak isteyen kişiler firmanın iletişim numaralarını kullanarak firma elemanlarına ulaşıyorlar. Ardından deneyimli firma elemanları 1 saat içinde müşterilerin ikamet ettiği adrese gelerek ürünler için bir fiyat belirliyorlar. Fiyat belirleme işleminin ardından eğer anlaşmaya varılırsa ikinci el eşyalar firma elemanlarınca taşınıyor. Bunun için anlaşma işleminden sonra eşyaların paketlenme işlemi yapılıyor ve kısa sürede eşyalar evden çıkarılarak firma adresine götürülüyor. Firma sadece ev eşyalarını değil restoran ve mutfak gibi alanlarda kullanılan eşyalarında alımını yapıyor.

Eşyalarınızın Fotoğrafını Çekip Gönderin

Firmanın eşyalarınızı görmesini sağlamak için öncelikle 2. el eşya alanlar WhatsApp numaralarına ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını çekip göndermeniz yeterli olacaktır. Firma elemanları fotoğraflara bakarak eşyalarınız için en uygun fiyatı teklif edecek ardından da eşyalarınızı adresimizden almaya geleceklerdir. Firma ile iletişime geçmeden önce firmanın her ürününüzü satın alamayacağını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İşe yaramayan yada kullanılmayacak kadar eski olan eşyaların alımını yapmadığını bilmelisiniz. Firmaya fotoğraf göndermek istemiyorsanız firmayı görüşme için evinize çağırabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir