Microsoft OneDrive İçin Dosya Geri Yükleme Özelliği Geliyor!

Microsoft için geri yükleme özelliği çok yakında kullanıcılarla buluşuyor!

0
536

Microsoft, Skype ile ilgili yenilikler sonrasında rotayı OneDrive’a çevirmiş görünüyor. Dosya geri yükleme özelliği yakın bir zamanda OneDrive kullanıcılarının hizmetine sunulabilir.

Bir bulut depolama ve dosya paylaşım servisi olarak ciddi bir işlev gören OneDrive, Microsoft’un başlıca hizmetlerinden biri olarak uzun zamandır kullanımda. Bulut depolama ve dosya paylaşım servisleri arasında hızı, işlevi ve ekonomik oluşu nedeniyle son derece tercih edilebilir bir uygulama. Hem mobil hem de masaüstü olarak kullanılabilen Microsoft OneDrive için yeni bir özelliğin gündemde olduğunu söylemek mümkün. SharePoint Saturday San Diego (SPSSD) etkinliğinde Microsoft OneDrive’a ilişkin yeni bir değişim hazırlığında olduklarını açıklayan OneDrive’da görevli Stephen L. Rose, bu özelliğin kurumsal ya da bireysel müşterilere sunulup sunulmayacağının henüz netleşmediğini açıkladı.

Dosya geri yükleme özelliği sayesinde zarar gören ya da farklı durumlardan ötürü ulaşılamayan dosyalar için son derece isabetli bir işlevi olduğunu söylemek mümkün. Microsoft’un bu özelliği ilk olarak kurumsal müşterileriyle paylaşması olası görünüyor. Ancak daha sonrasında bu özelliği tüm müşterileriyle paylaşacağını öngörebiliriz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir