Muadil toner

0
168

                    2018 yılında faaliyet vermeye başlayan Binbirtoner firması Türkiye’deki toner ve kartuş tedarikçisi konumunda çok önemli bir yerde yer almaktadır.Kurulduğu tarihten itibaren gerek kaliteli hizmeti ve sağlam ekibiyle birlikte Türkiye’nin dört köşesine hizmet sunmaktadır.Almış olduğu referans ve ödüllerle kısa zamanda çok iyi bir konuma gelmiş bir firmadır.Stok çeşitliliğinin olması ve sürekli stok yaparak ve yapmış olduğu ithalat güncelliği sağlayarak stok gücü elde tutması ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

                  Yurtdışında getirmiş olduğu orjinal tonerler ve muadil tonerlerde fiyat indirimi sağlayarak müşteri bazlı çalışmayı amaç edinmişlerdir.Orjinal tonerlerde ve fotokopi tonerlerde sunmuş oldukları iskontolu fiyatları ve hızlı gönderimi sayesinde müşteri portföyünü kısa sürede arttırmış ve sektörde en üst sıralara tırmanmayı sağlamıştır.Muadil toner konusunda ise yurtdışından yapmış oldukları en kaliteli 1. sınıf muadil tonerlerle birlikte toner ‘ i aratmayan muadil toner hizmeti sunmaktadırlar.Türkiye’de hangi sektör olursa olsun hiçbir müşterisini birbirinden ayırmayarak hizmet vermekte en yüksek kaliteyi en kısa sürede müşterilere ulaştırmayı misyon edinmişlerdir.’’Türkiye’nin en kaliteli muadil toner tedarikçisi ‘’ ödülünü 2019 yılında almış bulunmaktadırlar.

               Birçok firmanında kendilerine referans olması ve reklam konusunda iyi bir çalışma yapmaları sayesinde Binbirtoner Türkiye sınırlarını kısa sürede aşarak Dünya’ya toner ve kartuş tedarikçisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.Çeşitli ülkelere Türkiye’den toner gönderimini sağlamaktadırlar.

           Sizlerde Binbirtoner firmasından kullandığınız yazıcınızın toner yada orijinal kartuş sipariş vermek isterseniz sitemize tıklayabilir ve sipariş verebilirsiniz : www.binbirtoner.com

Paylaş
Önceki İçerikYunus Emre Kelkitli: Pandemi e-ticaretin yolunu açtı
Sonraki İçerikÖdüllü Dünya Güzeli Goldiva Familya
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir