Nikola Tesla İçin Uzaylılarla İletişim Kurduğu İddia Ediliyor

0
471

Hatta bu aşamada Nikola Tesla’nın ücretsiz elektrik projesi dönemin iş adamlarını büyük hüsrana uğratmıştı. İnsanoğlunu bir adım daha ileriye götürecek her şeyi düşünen dahi için yeni iddialar ise tüyler ürperten cinsten.

Nikola Tesla uzaylılarla iletişim kurdu iddiası bir biyografi yazarı olan Tim R. Swartz tarafından ortaya atılıyor. Tamamıyla Tesla’yı anlatan otobiyografik kitabı çıktığı günden beri rafların en üst sırasında yer almayı başarıyor. Zaten isminin Nikola Tesla’nın Kayıp Çalışmaları olması bile başlı başına bir dikkat unsuru yaratıyor.

Keza 700’ün üzerinde icat, bir o kadar ise yapamadığı fikir olduğu bilinen Tesla tüm dokümanlarını vefatıyla kaybetti. Yani bir bakıma Amerika Birleşik Devletleri mucidin tüm fikirlerini, düşüncelerini ve icat etmek istediği ileri teknoloji ürünlerini ele geçirmiş oldu. Peki ya bunların arasında gerçekten dünya dışı yaşamla ilgili bir şey var mıydı?

Tim R. Swartz kitabında ”bir gezegenin başka bir gezegenle kurduğu iletişime şahit olduğunu” belirterek ufkunun fazlasıyla açıldığından söz ediyor. Bizzat onlarla sohbet edebilmek üzere iletişim kuramadığını söylüyor. Fakat birbirleriyle iletişim kurmuş olan dünya dışı yaşamı bizzat saatlerce dinlediğini vurgulamaktan geri kalmıyor. Şu sıralar herkes ABD tarafından el koyulan Tesla’nın günlükleri ve çalışma notlarını daha da merak etmeye başlamış durumda.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir