Nokia 1 Android Go’dan İlk Görüntüler!

Nokia 1 Android Go ile ilgili görüntüler internete sızdı. Cihazın Mart ayında raflarda yerini alması bekleniyor.

0
415

Nokia üretimlerine kaldığı yerden devam ediyor. Akıllı telefon teknolojisine ilk etapta ayak uyduramayan şirket, iddialı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Nokia’nın Android telefon üreteceği geçtiğimiz yıl teknoloji medyasına konu olmuştu. 2018’de satışa çıkacağı tahmin edilen cihazla ilgili ilk görüntüler internete sızdı. Dış tasarımı için metal bir çerçeve ve polikarbon bir gövde kullanıldığı öne sürülen Nokia 1 Android Go’nun alt segment bir akıllı telefon olması bekleniyor.

Nokia tarafından üretilen ve sızıntılara bakılacak olursa şık bir tasarıma sahip olan bu cihaz, ekonomik bütçeler için uygun olabilir. Nokia 1 Android Go için beklenen özellikler şu şekilde:

  • 720p IPS ekran teknolojisi
  • 1 GB RAM/8 GB depolama alanı
  • Metal çerçeve ve polikarbon gövde
  • Android Go işletim sistemi

Nokia 1 Android Go satış fiyatı için henüz kesin bir rakam bilinmiyor. Ancak cihazın ortalama 95 dolardan satışa çıkarılması bekleniyor. 2018’in Mart ayında mağazalarda yerini alması beklenen cihazın Türkiye’ye de bir süre sonra gelmesi beklenebilir. Bu arada Nokia 1 Android Go’nun Mobil Dünya Kongresinde tanıtılabileceği iddiası mevcut.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir