Note 7 Modeli Galaxy Note Fan Edition Olarak Geri Döndü

0
419

Güney Kore’nin en büyük teknoloji firmalarından birisi olan Samsung, büyük sorunlarla karşılaştığı Galaxy Note 7 modelini yenileyerek ülkesine özel olarak duyurdu. Galaxy Note Fan Edition adı ile çıkışını gerçekleştiren ürünün sınırlı sayıda ve sadece Güney Kore merkezli olarak satışa sunulması bekleniyor.

Samsung, pil sorunları ile aylarını harcadığı Galaxy Note 7 modelinden vazgeçememiş olacak ki bu modelini yenileyerek Note Fan Edition adıyla tekrardan kullanıcılarına duyurdu.

Galaxy Note Fan Edition adıyla duyurulan cihaz, daha önce yaşanan pil sorunları dolayısıyla 8 aşamalı batarya güvenliği testinden geçirilerek geliştirildi. Note 7 modelinde bulunan 3500mAh boyutundaki batarya Note Fan Edition modelinde 3200mAh olarak yenilenmesi tanıtımın dikkat çeken özelliklerden birisi oldu.

Galaxy Note Fan Edition Genel Özellikleri

Samsung’un duyurusunu yaptığı Galaxy Note Fan Edition, Galaxy S8 ile aynı yazılımla kullanıcılarına sunulurken firmanın yeni geliştirdiği sanal asistan Bixby de bu modelde yerini alacak. Bu yeniliklerin haricinde Note Fan Edition’un diğer tüm özellikleri Note 7 ile hemen hemen aynı olarak üretilmiş. Geçtiğimiz yıl yaşadığı büyük ekonomik kaybı azaltmak isteyen firmanın bu cihazı geri topladığı Note 7 modellerinin çevre dostu parçalarından üretmiş olabileceği düşünülüyor.

Şimdilik Güney Kore merkezli olarak 400 bin adet üretilip satışa sunulacak olan Galaxy Note Fan Edition modelinin Avrupa ve ABD pazarına bu ürünü getirip getirmeyeceği netlik kazanmadı.

Galaxy Note Fan Modelinin Fiyatı

Galaxy Note Fan için belirlenen fiyat yaklaşık olarak 611 dolar. Mavi Mercan, Altın Platin, Titanyum Gümüş ve Siyah Oniks renk seçenekleri ile üretilen cihaz 7 Temmuz 2017 tarihinden itibaren ülkesinde satışa sunulacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir