Razer yeni Nommo Ses Sistemlerini Tanıttı!

CES 2018 teknoloji medyasında gündem olmaya devam ediyor. Razer tarafından tanıtılan yeni ses sistemleri fuara damgasını vurdu!

0
507

PC oyuncularına yönelik tasarlanan yeni Nommo ses sistemleri CES 2018’de dikkat çeken aksesuarlar arasında yerini aldı. Oyuncu odaklı ürünleriyle öne çıkan Razer, üst seviyedeki tasarımlarını yine bir CES 2018 fuarında duyurmuş oldu.

Razer tarafından CES 2018’de tanıtılan ürünler arasında en çok yeni Nommo ses sistemleri dikkat çekti. Nommo adındaki yeni hoparlör serisi oyuncu odaklı geliştirilen ürünler olarak fuarın öne çıkan ürünleri arasındaydı. Seride farklı özellikleriyle öne çıkan 3 farklı model bulunuyor. Konumsal ses sistemi olarak öne çıkan bu modeller Nommo ve Nommo Chroma olarak isimlendirilmiş.  Subwoofer içermeyen bu modeller için 2 adet 3 inçlik dokuma fiber glass sürücü kullanılmış. Ayrıca arka bass portları da bu modellerde yer alıyor. Buna ek olarak Nommo Chroma için Razer Chroma aydınlatması ve ayrıca dijital-analog dönüştürücü şeklinde iki önemli özeliğe yer verilmiş. Bu açıdan son derece fonksiyonel bir donanımla karşı karşıya olduğumuz söylenebilir.

Üçüncü model olarak yine bir Razer modeli olan Razer Nommo Pro tanıtıldı. 2.1 yapısında bir ses sistemi olarak tasarlanan Razer Nommo Pro için Subwoofer kullanılmış. Buna ek olarak 2 adet 3 inçlik tam boyutta Dupont Kevlar kaplama 3 inçlik bir sürücü ve 2 adet 0.8 inçlik ipek kaplama tweeter da cihazın özellikleri arasında yer alıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir