Samsung’un Çift Kameralı J7 2017 Modeli Geliyor

0
350

Üstelik bu kez gerçekten fazlasıyla tercih edilen bir model seçilmiş. Bu yıl ve geçtiğimiz yıl için en çok tercih edilen orta segment cihazlardan birisi olan Samsung J7 çift kameralı olarak gelecek. Tam modeli ise Samsung J7 2017 olacak.

Çift kamera teknolojisinin geliştiği şu günlerde Huawei ve iPhone bu noktada başı çekiyor. Samsung J7 2017 çift kamera özellikleri ise teknik anlamda şu sıralar açıklanmış değil. Yalnızca görsel anlamda nasıl konumlanacağını görebildiğimizi belirtelim.

Burada iPhone gibi dikey bir çift kamera kullanmayı tercih eden Samsung J7 2017 modeli sensör konusunda da benzer bir adım atmış. Samsung SM-J7310 numaralı J7 2017 modeline iki kamerayı alt alta konumlandırarak bunların altına LED flaş eklemiş. Klasik bir kamera görünümü elde edilmiş ve cihazın kenarına değil tam ortasına yerleştirilmiş. Yani Samsung modellerinden alışık olduğumuz bölümde bu kez çift kamera göreceğiz.

Dikkat çeken ayrıntılar arasında ise hoparlörlerin alt ya da arka kısımda değil yanlarda olması gözden kaçmıyor. Bu durum daha önce Galaxy serisinde görülmüştü. Kullanım açısından memnun olanlar kadar olmayanlar var. Ancak Galaxy J7 2017 çift kamera ile şık olan görünümünü estetik açıdan daha yukarılara taşımış.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir