Snapchat Uygulaması Android ve iOS İçin Güncelleme Aldı

0
441

Geniş tabanlı Snapchat güncellemesi ile birlikte daha önce firma ve kurumların snaplerine ekleyebildiği web sitesi ekleri ekleme özelliği artık normal kullanıcılara da sunuldu. Yayınladığınız snapte yer alan web bağlantısına arkadaşlarınızın ulaşabilmesi artık çok kolay. Bununla birlikte sosyal medya uygulamasına ek birçok özellik daha eklendi. İşte detaylar..

Snapchat‘in yayınladığı güncelleme sonrası Instagram‘da yer alan özelliğe benzer olarak kullanıcıların araç setinde yer alan ataç simgesine tıkladıktan sonra bağlantı yazabilmelerine olanak sağlandı.

İşte Snapchat İçin Gelen Yeni Özellikler

Ayrıca yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte yeni arka plan görselleri, ses filtreleri ile birlikte geofiltreler de kullanıma sunuldu. Uygulamaya eklenen arka planları isterseniz snapinizde yer alan bir alanı kesip oluşturduğunuz kısmın arkasına desen olarak koyabileceksiniz.

Güncelleme ile birlikte snapinizde yer alan seslerde de ses filtreleri aracılığıyla oynayabilmeniz mümkün. Bilindiği üzere ses filtreleri Snapchat üzerinde daha önceden sadece arttırılmış gerçeklik özelliğinin bir parçası idi. Ses filtresi için gelen yenilikle birlikte ekranın alt kısmında yer alan hoparlör simgesine tıklanarak snapinize çeşitli ses seçeneklerinden birisini ekleyebileceksiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir