Sony 4K Görüntü Kalitesini Finity Serisiyle Salonlara Taşıyor

0
457

Onaylanan bir proje olan Finity Sony tarafından sunulan yeni dijital projeksiyon sistemi ve ekran yerleştirmelerini kapsıyor. Fakat Sony kalitesini her anlamda göstermek adına müşteri kitlesine daha da fazlasını sunmaya hazır. Hem ücretsiz gösterimler hem de tanıtım amaçlı birçok materyal müşterilere sunulacak. Hatta hali hazırda Sony Premium HDR 4K çift projeksiyon teknolojisine sahip olan işletmeler çok daha avantajlı biçimde bu fırsatlardan yararlanacak.

Yüksek kontras ayarlarını destekleyen SRX R500 serisi gibi çift projeksiyon teknolojisine sahip birçok farklı alternatif müşterilere sunulacak. Sony Finity için 4K PLF ekranlar şimdiden hazır diyebiliriz.

Hem ekran ile hem de yansıtılan projeksiyonun kalitesiyle daha net renkler, daha iyi bir kontras kalitesi yakalanabilecek. Derinlik ve keskinlik açısından en müthiş görselliğin sunulması ise görüntü birimleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisi olan Sony Finity serisi ile mümkün olacak.

Dijital Sinema başkanı olarak konuşan Damien Weissenburger verdiği demeç hem ileri teknoloji hem de büyük ekranlarda verilebilen görüntü kalitesi izleyicilere gösterinin içinde olma şansı tanıyor dedi. Yüksek yatırımlı bir geliştirme sistemi olmasına rağmen Sony Finity işbirliğiyle daha kolay biçimde tamamlanabileceği vurgulanıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir