Sony’nin Klasik Tarzı Three Hands Square Akıllı Saati Tanıtıldı

0
535

Sony‘den klasik saat tasarımları ile bütünleşen analog görünüme sahip olan yarı akıllı saat modelleri duyuruldu. Three Hands Square adıyla kullanıcılara sunulacak olan saatler gerek şıklığı gerekse de özellikleri ile kullanıcısının ilgisini çekebilecek şekilde donatılmış.

Yine aynı firma tarafından daha önce piyasaya sürülen analog saat modeli olan Wena Wrist ürününün geliştirilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan Three Hands Square, görünüş itibariyle klasik saati andırırken akıllı saatlerde bulunan hareket takibi, LED ile bildirim özelliği ve NFC çip aracılığıyla ödeme gerçekleştirme gibi özelliklerle kullanıcısına sunulacak.

Sony Three Hands Square Akıllı Saat Genel Özellikleri

Yuvarlak ve kare kasa seçenekleri ile geliştirilen Three Hands Square saatlerinin kare modelleri bayan kullanıcılar için üretilirken 18mm, 20mm ve 22mm ebatlarda bulunuyor. Üç farklı boyutta deri kayış seçeneğini kullanıcısına sunan ürün deri kayış kullanılırken çelik bant bildirim işlevinin kullanılamaması negatif özelliklerinden birisi olarak görülüyor.

İsteyen kullanıcılar daha önceden deri kayışlı olarak aldıkları Three Hands Square saatlerini ek olarak çelik bilezikte alarak istediği tarzda ürününü kullanabilecek.

Three Hands Square Satış Tarihi ve Fiyatı

Bu ay sonu sadece Japonya merkezli olarak piyasaya girecek olan Three Hands Square modellerinin ilk ürünleri çelik bilezikli olacak. Deri kayışa sahip olan ürünlerin yıl sonuna doğru piyasaya girmesi bekleniyor.

Three Hands Square akıllı saat modelinin fiyatı ise oldukça değişken seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Çelik kayışların fiyatı 303 dolar etiket fiyatı ile satılacakken ürünün kasası 93 dolardan kullanıcısına sunulacak. Uygun fiyatla satın alınabilecek olan deri kayışların fiyatı ise 75 dolar olarak güncellenmiş.

Şimdilik bu ürüne Japonya dışından sahip olabilmek pek mümkün değil. Ancak Three Hands Square modelinin önümüzdeki dönemde daha geliştirilmiş versiyonlarının global satışa sunulabileceği düşünülüyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir