Steam Kış İndirimleri Başladı

Dünyanın en büyük çevrimiçi oyun deposu Steam’da kış mevsimine özel büyük indirimler başladı.

0
541

Dünyanın en büyük çevrimiçi oyun deposu Steam’da kış mevsimine özel büyük indirimler başladı. Dünya üzerinde oyuncuların en çok kullanmak zorunda kaldığı oyun ağı Steam, geleneksel kış indirimlerine başladı. Son çıkan popüler oyunlar da dâhil olmak üzere binlerce oyun, çok cazip fırsatlarla kullanıma sunuldu.

Steam Kış İndirimleri Başladı

Uzun zamandır oyunseverler, Steam’da bekledikleri büyük kış indirimlerine kavuştu. Hem tekil bazda hem de yüzdelik oranlarda indirime sunulan oyunlar ile sektörün hareketlenmesi bekleniyor. Yakın tarihte son olarak Kara Cuma olarak adlandırılan Black Friday’da kasım ayının son haftasında yüzde doksana varan indirimler de sunulmuştu. Aradan geçen bir aydan sonra da kış indirimlerinin başlaması ile birlikte Steam’da oyuncular için hareketli zamanlar başladı. Mevcuttaki kış indirimlerinin 4 Ocak’a kadar sürmesi bekleniyor.

İndirimli Oyunlar

Steam dâhilinde kış indirimleri ile birçok farklı türden oyun indirime girmiş bulunuyor. İndirime giren oyunlar arasında yeni çıkan güzide yapımlar da bulunuyor. GTA V oyunu yüz yetmiş dokuz liradan yetmiş bir liraya kadar düşmüş durumda. CS: GO oyunu da on altı liradan alıcı bulabiliyor. PES 2018 ise yarı yarıya indirime girerek 99,50 TL’den kendisine alıcı buluyor. Aynı şekilde Watch Dogs 2 versiyonunun 209 TL’den 71 TL’ye kadar düştüğünü belirtebiliriz. Arma serisinin üçüncü oyunu 100 TL’den 34 TL’ye kadar indirime girmiş bulunuyor. Türk oyuncularının sevdiği Rust oyunu da 15,50 TL’den satın alınabiliyor.

1xbet

mariobet

princessbet

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir