TFXTarget inceleme

0
189

Döviz ve kıymetli maden alım satımı yaparken kullanabildiğimiz TFXTarget uygulaması diğer uygulamalardan çok farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor. İlk aşamada uygulamayı merak edenler TFXTarget demo hesabı ile uygulamayı deneme şansı bulabiliyor.

TFXTarget uygulaması, basit ve güvenilir arayüzü ile, kullanıcılara kolay bir şekilde alım satım imkanı sunuyor. Arayüzünde de birçok farklı seçenek bulunan TFXTarget, 33 farklı döviz çiftinin döviz hareketlerini dünya ile takip etmeyi kolaylaştırıyor. Döviz işlemlerinizi 5 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebildiğiniz uygulama, Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan gücünü alıyor.

Gerçek hesap ile işlem yapmaya nasıl başlayabilirsiniz?
TFXTarget, kullanıcı için bütün kolaylıkları düşünmüş. Uygulamaya gerçek hesap ile kayıt olmak için buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Form doldurma işleminin ardından dilediğiniz adrese gelen kurye yardımı ile bankaya gitmeden zahmetsiz bir şekilde hesap açabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerik3 çocuk gözaltına alındı
Sonraki İçerikWhatsApp müjdesi
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir