TOEFL, IELTS, YDS Kurslarına İndirimli Fiyatlarla Hazırlanın! İşte Kampanyalı Fiyatlar

0
303

İngilizce öğrenmenin birçok avantajı var. Hem sosyal hayatta hem de iş hayatında İngilizce bilmek artık önemli olmuştur. İşverenler genellikle birden fazla dil arıyorlar ancak olmazsa olmaz dil İngilizcedir. Diplomasi dili haline gelen İngilizce, birçok kuruluş tarafından kullanılıyor. İngilizce bilmek iş hayatında sizi bir adım öne atar ve bunun yanında eğitim için de yabancı dil gerekir. Akademik dokümanların çoğu İngilizce olarak hazırlanıyor. Bunları okuyabilmek için de iyi bir İngilizce seviyesi gerekiyor. Dünyadaki en iyi üniversiteler eğitimlerini İngilizce veriyor.

Seyahatlerde de oldukça lazım olan İngilizce ile yaratıcı ve zeki hale gelirsiniz. Birden fazla dil öğrenmek, beyin gücünü arttırır ve bu kişiler daha kararlı oldukları gibi hafızaları da daha güçlü oluyor. Esnek düşünmeyi de sağlayan birden fazla dil öğrenmek, sizi daha yaratıcı hale getirir.

İngilizce Kursları

Bursa İngilizce kursu seviyenize uygun olarak İngilizce eğitimi veriyor. İngilizce eğitimleri kur olarak verilir ve kursa başlamadan önce bir seviye tespit sınavına tabi tutulursunuz. Bu sınav sonucunda belli olan İngilizce seviyenize göre alacağınız kura karar verilir. Genellikle 3 veya 4 farklı seviyede verilen İngilizce eğitimleri, genel İngilizce eğitim olarak verilebildiği gibi, sınavlara yönelik de verilebiliyor. Bursa TOEFL kursu, sayesinde TOEFL sınavına hazır hale gelebilirsiniz.  Sınava yönelik kurslarda genellikle sınavda çıkmış sorular üzerinde durularak, çıkabilecek sorulara odaklanılır. Konuşma pratiği veya okuma pratiği yapmak yerine gramer konuları üzerinde duruluyor.

Sınava yönelik verilen BURSA IELTS kursu, sizi uluslararası dil yeterlilik sınavına hazırlar. İngilizce dilinin kullanıldığı ülkelerde çalışmak veya eğitim almak isteyen kişilerin girdiği IELTS sınavı, göçmenlik başvurularında da isteniyor.  Dinleme, okuma ve yazma becerilerini ölçen bu tür sınavlar için hazırlık kurslarında da bu beceriler üzerinde yoğunlaşılıyor. Dinleme becerilerinin gelişmesi için farklı İngilizce diyaloglar dinletilirken telaffuzu geliştirmek amaçlanıyor. Konuşma becerilerini geliştirmek için de konuşma saatleri yapılarak, ikili çalışmalar yapılıyor. Yazma becerileri için farklı konularda essay tarzı yazılar yazmanız isteniyor. İngilizce kursu için Aysun Uğuş sitesinden hizmet alınabilir.

Paylaş
Önceki İçerikTitreşimli Penis Kılıfı Nedir
Sonraki İçerikMüzisyen Bolat: Daha adaletli bir dünya için müzik yapıyorum
Editör (info@teknocini.com)
Teknocini.com genel içerik editörü ve aynı zamanda genel yayın yönetmeni. Her türlü öneri, istek ve geri dönüşlerinizde hızlı iletişim için “vadi@teknocini.com” mail adresini kullanabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir