Uluslararası Kalite Standartları Belgelendirme

0
412

Türcert Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş uluslararası kalite standartları belirleme ve kuruluşları belgelendirme sistemi olarak faaliyet gösteriyor. Pek çok akredite kurumundan onay alarak, ulusal ve uluslararası alanda tarafsız ve bağımsız bir kuruluş olarak hizmet veriyor. ISO 9001 Helal Belgesi, HACCP ve GLOBALGAP gibi belgeler için nitelikli hizmetler sunuluyor.

Sektörler ve iş alanlarında göre eğitim programları, test ve muayene hizmetlerinin yanı sıra kalite belgeleri almak için online sistemler üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Türcert Kalite Belgeleri

Sistem belgelendirme hizmetleri dahilinde başvuru yapan tüm kurum ve kuruluşlara ISO 22000 belgeleri, Uluslararası Standart Organizasyonu prosedürlerine göre standart ve revizyonlarının belgelendirilmesi alanında hizmet sunuluyor.

Ürün belgelendirme alanında; CE Belgesi, BRC, FSC, Helal ve HACCP belgelendirme hizmetleri sunuluyor. Gıda, Tarım, Turizm, Tıp gibi pek çok alanda muayene, test, eğitim programları ve sertifikasyon hizmetleri sunuluyor. Tüm faaliyetlerden yararlanmak için www.turcert.com web adresinden interaktif başvuru yapabilir, her sertifika ve eğitim programları için bilgi alabilirsiniz.

Türcert Test Hizmetleri

İş güvenliği ve işçi sağlığı alanında tüm kurum ve kuruluşların global standartlara uygunluğunun belirlenmesi için Türcert test hizmetleri sunuluyor. İş makineleri muayene ve sistem kontrollerinden IP testlerine, temiz oda testlerinden toz ölçüm testlerine dek tüm iş alanlarına göre, uluslararası kalite standartlarına göre hizmet veriliyor.

Firmanızın global standartlara uygun olması ve faaliyetlerin bağımsız kuruluş tarafından onaylanması için, Türcert hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sistem belgeleriyle ISO 14001 çevre yönetim sistemi eğitim ve belgelendirme çalışmaları sunuluyor. Test hizmetleriyle, organizasyon ve kuruluşlarınızın ulusal ve global kalite standartlarına uyması, çevre yönetim sistemlerine uygunluğu gibi tüm alanlarda onay alabilirsiniz.

Güngören İstanbul merkez ofisiyle hizmet veren Türcert’e 0212 909 3590 numaralı hattan erişim sağlayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir