Yeni Nokia Modellerine Az Bir Zaman Kalmış Olabilir

0
366

Yeni nesil Nokia cep telefonları için geri sayım başlatan platformlardan birisi Mobiili.fi isimli ünlü haber sitesi olurken kaynak olarak Android Headlines gösterildi. Çünkü portalın yaptığını iddia ettiği bir röportajda HMD Global pazarlama müdürü olarak görev yapan Pekka Rantala’nın ciddi ithamlarına rastladık.

Buna göre 2017-18 yıllarında piyasaya sürülmek için üretim bandında olan 3 farklı Nokia modelinden söz ediliyor. Bunlar hem orta segment hem de üst segmente ulaşacak nitelikte yeni cihazlar olacak. Tabi ki bu röportajın ya da yeni Nokia modeli için bir teyit durumunun söz konusu olmadığını belirtelim. Resmi açıklama olmadığından halen daha tüm bilgiler sızıntı niteliği taşımayı sürdürüyor.

Her şeye rağmen Nokia 7 ve Nokia 8 modellerine ait onlarca farklı prototip ve sızıntı görselleri yayınlanmaya devam ediliyor. Nokia 2 zaten uzun süredir var olan bir cihaz olarak gelmesi muhtemel görünenler arasında bulunuyor. Şimdilik HMD Global pazarlama direktörü olan Pekka Rantalaaçıklama yapana kadar bu konuda yalnızca ümit edebiliriz. Fakat haberin doğruluğuyla birlikte cep telefonu pastasından kendisine ait olan dev payı almaya hazırlanan bir devin dönüşüne şahit olabiliriz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir