Yenilenmiş Samsung Note FE Modeli Hangi Ülkelerde Satılacak?

0
583

Bir bakıma şu sıralar Galaxy S8 ile satış çitasını dilediği noktaya çıkarttığını görüyoruz. Samsung Note FE ise yenilenmiş sürüm olarak toplanan Note 7 modelleri üzerinde yapılan iyileştirmelerle satışa çıkarılıyor. Fakat yalnızca Güney Kore pazarında start alan satışlar için farklı bir lokasyon düşünülmüyordu.

Gelen sızıntılar ise Temmuz ayı sonuna kadar mutlak suretle farklı ülkelerde Samsung Note FE satışlarının başlayacağı yönünde bilgiler veriyor. Henüz Samsung cephesinden bir açıklama yok. Fakat beklentiler bu yönde olduğundan meraklı bekleyiş sürüyor.

Bixby sanal asistanın aktif şekilde kullanılabildiği Note FE aynı zamanda özellik bakımından da birçok alternatifinden iyi durumda. Fiyat etiketi ise Güney Kore’de 610 $ civarında seyrediyor. Gerek son model işlemcisi gerekse ciddi anlamda performans sağlayan nitelikleriyle fiyat performans yönünden zirveye ulaşabilecek bir cihaz oldu.

Yinede Samsung Galaxy Note FE satın alma konusunda tereddütleri olan kullanıcılar yok değil. Aynı zamanda cihazı almayı düşünenler için satışa çıkacağı tahmin edilen ülkelerden birisi Türkiye olmayacak. Yani ülkemizde ulaşılabilmesine pek muhtemel bakılmıyor. Buna ek olarak sonradan üretilecek yeni bir Note FE ya da üst segmentinin üretim bandına girmeyeceğini hatırlatmak gerekiyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir