Yerli Korku Oyunu No 70 Eye of Basir Geçer Not Aldı

0
375

Oyun net olarak başarılı olan türlerde yaşanan sevip sevmeme ayrımını oyun severlere hissettiriyor. Yani bir taraf oyunu fazlasıyla benimsemişken bir diğer taraf hiç sevmiyor. Tıpkı COD oynayanların Battlefield’e baktığı gibi düşünülebilir.

Tabi burada bazı faktörleri göz ardı etmemek gerekiyor. Örneğin oyun görüntü kalitesi olarak şu ana kadar üretilen en iyi yerli oyunlar arasına rahatlıkla girecektir. Ona keza ses kalitesi, müzik geçişleri, müziklerin kullanıldığı sahneler ve görsel birleşimi harika bir ambiyans yaratıyor. Tabi ki bunlarla sınırlı olan bir incelemeden söz edemeyiz.

No 70 Eye of Basir eksilerine baktığımızda ise ilk dikkat çeken şey hikâyesi oluyor. Sahne detaylarının çok iyi olduğu bu oyunda hikâye geçişlerini olumsuz görüşlerle karalayan çok kişi olduğu görünüyor. Bu noktada da haksız sayılmazlar. Aynı zamanda oyunda bulmanız gereken gizemli bir takım mini oyunlarla karşılaşıyorsunuz. Bunların gerçekten oyuncuyu sıktığını düşünen çok geniş bir kitle var.

No 70 oyunu oynayabilmek için en az 4 GB RAM ile akıcı bir oyun performansı yakalanabiliyor. Ekran kartı olarak nVidia GTX 690 ya da Radeon HD 7990 sistem gereksinimleri arasında mevcut. İşlemci içinse Intel Core i3 4160 ya da AMD FX 6300 serisi öneriliyor. Windows 7, 8 ve 10 sürümlerinde oyunu oynayabilmeniz mümkün.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir