2017 Yılının En İyi Akıllı Telefonları Seçildi

Akıllı telefon pazarı gün geçtikçe daha fazla gelişim gösteriyor ve bu yıl içerisinde gelişim gösteren sektörde pek çok telefon piyasaya çıktı. İşte bu pek çok telefon arasındaki, en iyiler

0
490

Akıllı telefon pazarı, başta Samsung olmak üzere pek çok marka tarafından domine edilmeye çalışılsa da; bunda pek başarılı olamadıkları aşikar. Bakıldığında, arkada kalmalarına rağmen pek çok markanın da dünya genelinde satışları oldukça başarılı. Apple’ın hali hazırda en iyi marka olarak bulunmasına rağmen, sektörün ileri gelenlerinden Samsung’un en çok satan olduğu biliniyor. Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA)’nin yaptığı yeni testlerde; 2017 yılının en iyi akıllı cihazları açıklandı.

Buna göre, en iyi kameralı telefon Huawei P10 olurken en iyi giyilebilir cihaz Huawei Watch 2 oldu ve Huawei marka bazında bu enlere damgasını vurdu. Bunun yanında en iyi akıllı telefon ödülü ise Samsung Galaxy S8 tarafından alındı. Bütçe dostu, ekonomik durumunuzu pek de aşmayacak bir telefon olan Huawei Honor 8 Pro en iyi tüketici akıllı telefonu seçimine layık görüldü.

En iyi mobil hoparlör arasında JBL Boombox ve JBL Everest Elite yer aldı. JBL, hoparlör sektörüne damga vurdu.

2016’da en iyi akıllı telefon ödülü, HTC 10’un olmasına rağmen HTC satış rakamlarında pek artış elde edememişti. Sizce, Samsung Galaxy S8 ödülü hak etti mi?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir