Teknoloji

AirPods Pro 2

Apple, dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında bulunuyor. Şirketin akıllı telefonları ve bilgisayarlarının dışında kulaklık gibi ürünleri de bulunuyor. Bu sayede Apple, dünya genelinde iyi satış rakamlarına ulaşabiliyor. Ünlü analist..

AirPods Pro 2

Apple, dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında bulunuyor. Şirketin akıllı telefonları ve bilgisayarlarının dışında kulaklık gibi ürünleri de bulunuyor. Bu sayede Apple, dünya genelinde iyi satış rakamlarına ulaşabiliyor.

Ünlü analist Ming-Chi Kuo, Twitter hesabı üzerinden bazı paylaşımlarda bulundu. Kuo, yaptığı paylaşımlarda Apple’ın merakla beklenen kablosuz kulaklığı AirPods Pro 2’nin bu yılın ikinci yarısında tanıtılacağını açıkladı. Bu paylaşımda şu anda satışta olan AirPods Pro ile ilgili bazı önemli bilgilere de yer verdi.Apple, geçtiğimiz yıl 3. nesil AirPods’u satışa sunmasına rağmen 2. nesil AirPods’ların satışına devam etmişti. Ancak ortaya atılan iddialara göre AirPods Pro 2 satışa sunulduktan sonra AirPods Pro satıştan kaldırılacak. Bu sayede kullanıcılar, yeni kablosuz kulaklığı satın almaya teşvik edilecek.

Daha önceden ortaya çıkan bilgilere göre AirPods Pro 2, şu anda satışta olan AirPods Pro’da bizlerin karşısına çıkan H1 işlemcisinden daha güçlü bir işlemciye sahip olacak. Bu sayede yeni nesil AirPods Pro ile birlikte ses kalitesinde artışlar meydana gelecek. Ayrıca en çok sevilen özellikler arasında bulunan Aktif Gürültü Engelleme özelliğinin de kalitesinde artışlar yaşanacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL