Genel

Alaçatı Denizi Nasıldır?

Alaçatı Denizi Nasıldır? Deniz tatili dendiği zaman akla ilk gelen yerlerden biri de Alaçatı’dır. Özellikle son yıllarda burada rüzgar sörfü büyük ilgi görür. Bunun yanında temiz koyları ve denizi, muhteşem..

Alaçatı Denizi Nasıldır?

Alaçatı Denizi Nasıldır?

Deniz tatili dendiği zaman akla ilk gelen yerlerden biri de Alaçatı’dır. Özellikle son yıllarda burada rüzgar sörfü büyük ilgi görür. Bunun yanında temiz koyları ve denizi, muhteşem gece hayatı ile de burası adından sıkça söz ettirir. Buraya gelenler için konaklama seçenekleri arasında Alaçatı butik otel de yer alır. Yıllardır sektörde hizmet veren Banana Alaçatı otelimiz muhteşem odaları ve hizmeti ile sizleri beklemektedir.

Alaçatı’ya ilk defa gelecek olan kişiler için buranın denizi de merak konusudur. Alaçatı denizi, Ege denizinin muhteşem özelliklerini taşır. Denizin pırıl pırıl bir görünümü vardır. Kıyılar sığ yapıda olduğu için çocuklar için de Alaçatı denizi oldukça uygundur. Yüzme bilmeyen kişiler de burada rahatlıkla denize girebilirler. Denizde akıntı olmadığı için yüzme öğrenmeye de elverişli bir yapısı bulunur.

Alaçatı’nın En İyi Plajları

Burada farklı plajlarda denize girmek mümkündür. Halk plajlarının yanında özel plajlar da bulunur. Deniz genelde kumluk olsa da bazı yerlerde zarar vermeyen çakıllar olabilir. Alaçatı otelleri de merak edilen konular arasında yer alır. Alaçatı’ya gelecek olan kişiler için farklı konaklama seçenekleri vardır. Banana Alaçatı otelimiz denize son derece yakın bir mesafede yer alır. Bu sayede dilediğiniz zaman denize gidebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Otelimizin odaları oldukça güzel bir şekilde dekore edilmiştir. Alaçatı’nın mimarisine uygun olan otelimizde güzel vakit geçirebilirsiniz. Size en iyi hizmetleri sunmak amacıyla çalışanlarımız her zaman yanınızda olacaktır.

Alaçatı’da Rüzgar Sörfü

Alaçatı her mevsim rüzgar aldığı için buraya rüzgar sörfü yapmak isteyen kişiler de gelir. Otelimiz plajlara yakın olması dolayısıyla en çok tercih edilen otellerden biridir. Alaçatı konaklama önerileri içerisinde Banan Alaçatı otelimizi bulabilirsiniz. Otelimizin ünlü ekolojik restoranında kendi ürettiğimiz ekolojik sebzeler ile hazırladığımız yemeklerden yiyebilirsiniz.

Alaçatı’nın denizi rüzgar alması nedeniyle genelde dalgalı bir yapısı vardır. Bu nedenle burada rüzgar sörfü de yapılır. Rüzgar, bunaltıcı yaz sıcaklarında insanların serinlemesine yardımcı olur. Banana Alaçatı butik otelimiz misafirlerimizin konforu açısından her şeyi düşünmüştür. www.bananaalacati.com sitemizden rezervasyon yaptırabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL