Teknoloji

Apple Music’ten kötü haber

Apple, yeni aboneler için Apple Music hizmetinin deneme süresini üç aydan bir aya indirdi. Web sitesine göre değişiklik, Apple’ın müzik akışı hizmetinin tüm katmanları için geçerliliğini koruyor. Bu durum daha..

Apple Music’ten kötü haber

Apple, yeni aboneler için Apple Music hizmetinin deneme süresini üç aydan bir aya indirdi. Web sitesine göre değişiklik, Apple’ın müzik akışı hizmetinin tüm katmanları için geçerliliğini koruyor. Bu durum daha önceden MacRumours tarafından da gündeme gelmişti. Şimdi bir resmiyete kavuşmuş oldu.

Kullanıcılar müzik akışı hizmetlerine geçerken, Apple Music‘le Spotify abonelik için adeta birbirleriyle yarıştı. Spotify, bu noktada hem dinleyiciler hem de aboneler bakımından en büyük akış hizmeti olmaya devam ediyor. Şirket, Apple Music’te ise yeni aboneler kazanmak için iPhone‘un ve diğer cihazların popülaritesinden yararlandı.

Apple, mevcut durum hakkında birtakım açıklamalar yaptı. Bu bağlamda aşağıdaki sözleri sarf etti:

“Yeni aboneler uygun bir ses cihazıyla altı ay ücretsiz Apple Music alabilir. iPhone veya iPad’inizin iOS ya da iPadOS’un en son sürümünü çalıştırdığından emin olun. Ardından, ses aygıtınızı iPhone veya iPad’inizle eşleştirdikten sonra Apple Music denemenizi etkinleştirebilirsiniz. Uygun cihazın ilk etkinleştirilmesinden sonra teklifi kullanmak için üç ayınız olacak.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL