Genel

Arabası olan herkesi ilgilendiren kritik detay! 24 milyon araç…

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor… Yaz, kış, dört mevsim… 24 milyon araç sahibi için lastikler vazgeçilmez. Artan maliyetler ve tabi ki güvenlik lastik bakımını, seçimini daha da önemli hale getiriyor. Peki..

Arabası olan herkesi ilgilendiren kritik detay! 24 milyon araç…

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor… Yaz, kış, dört mevsim… 24 milyon araç sahibi için lastikler vazgeçilmez. Artan maliyetler ve tabi ki güvenlik lastik bakımını, seçimini daha da önemli hale getiriyor. Peki alırken, kullanırken, patladığında nelere dikkat etmeli? İşte A’dan Z’ye oto lastiğiyle ilgili her şey… / Bilal Emin Turan’ın haberi… 

Lastikler aracın yolla temasını sağlayan hayati parçalar. Bu nedenle bakımı ve zamanında değişimi, elbette bu konudaki doğru tercih de çok önemli. Ayrıca son dönemde hammadde, lojistik, enerji maliyetlerindeki ve döviz kurundaki yükselişe bağlı olarak lastik fiyatlarındaki artış da bir hayli fazla. Yani yakıt tasarrufu sağlayacak lastiği seçip lastiğin ömrünü uzatmak için gerekli olan ayrıntılara dikkat ederek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak? Merak edilen tüm detayları Michelin uzmanlarına sorduk.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL