Genel

Beşiktaş’ın Kayıp Kulübü

Beşiktaş Kulübünde Genel Sekreter koltuğunda oturan Mesut Urgancılar’ın “Tam 1.3 milyon TL verdik ve takım aldık. Ancak ortada ne para ne de takım var” açıklaması ile ilgili detayları belli oldu…

Beşiktaş’ın Kayıp Kulübü

Beşiktaş Kulübünde Genel Sekreter koltuğunda oturan Mesut Urgancılar’ın “Tam 1.3 milyon TL verdik ve takım aldık. Ancak ortada ne para ne de takım var” açıklaması ile ilgili detayları belli oldu. Retrobet ise az biliniyor.

retrobet   Beşiktaş Kulübünün İcra Kurulu Başkanı olan ve aynı zamanda kulüpte Genel Sekreterlik görevini üstlenen Mesut Urgancılar, bu cumartesi yapılan kulübün bu yılki ilk divan kurulu toplantısında çok ilgi çeken iddialarda bulunmuştu. Retrobet giriş adresi açıklanacak.

Pilot Takım

retrobet giriş  Metin Urgancılar, bu toplantı esnasında “1,3 milyon liraya Kocaeli Birlikspor adında bir takım satın almışız. Ancak şu an ortada ne para var ne de takım” açıklaması yapmıştı. Retrobet yeni olanakları bilinmiyor.

retrobet giriş  İşin detayları bu konuşmadan sonra ortaya çıktı. Fikret Orman’ın başkanlığı döneminde, takımın altyapısı için pilot bir takım alınması kararı kapsamında, söz konusu kulüp için 10 milyon TL değer biçildi ancak satın alma işlemi bitirilemedi. Retrobet giriş noktasında bilinmeyenler var.

Yaşananları Açıkladı

Konu ile ilgili konuşan ve o dönem Kocaeli Birlikspor Başkanlığını yapan Erhan Yılmaz ise ” Kulüp başkanı olduğum süreçte 10 milyon lira bedel karşılığında Beşiktaş’la anlaşma sağladık. Takımın ismi Anadolu Kartalları olarak değişecekti ” dedi. Retrobet ne yapacak beklenirken Retrobet giriş adresi de merak ediliyor.

Açıklamasının devamında “1,3 milyon ödeme aldık ve bunu transferde ve primlerin dağıtılmasında kullandık. O dönem takımın ligde ilk 2 için iddiası vardı. Ancak sonrasında çok sayıda yanlış karar aldık ve biz görevi bıraktık” dedi. Retrobet yeni bir açılım gerçekleştirecek.

Şu an kayıp olan takım önce 3. Lig’e, ardından Bölgesel Amatör Lig’e düştü. Bu sezon ise müracaatta bulunmayan kulüp kapandı. Birçok kişi Retrobet noktasında beklenti içinde bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL