Genel

Binance TR’den açıklama

Günümüzde kripto para yatırımcı sayısı hızla artışını devam ettirirken, dünyanın en büyük borsalarından Binance ve Binance TR’nin adını da neredeyse duymayan kalmadı. Fakat şirket bir süredir Türkiye’de ve dünyadaki bazı..

Binance TR’den açıklama

Günümüzde kripto para yatırımcı sayısı hızla artışını devam ettirirken, dünyanın en büyük borsalarından Binance ve Binance TR’nin adını da neredeyse duymayan kalmadı. Fakat şirket bir süredir Türkiye’de ve dünyadaki bazı ülkelerde karşılaştığı engelleri aşmaya çalışıyor. Şimdi de sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamayla gündeme geldi.

Değerli Kullanıcılarımız, Şirketimiz hakkında bugün bazı yayın organlarında yer alan haberlere ilişkin sizleri bilgilendirmek isteriz.

Yasalar gereği, düzenleyici ve denetleyici kurumlarla iletişimimizi kamuya açık olarak tartışmıyoruz. Ancak şunları belirtmek isteriz ki; Binance TR, BN Teknoloji A.Ş. olarak gelişmekte olan bu yeni sektörde tüm devlet kurumları ile işbirliğine dayalı bir yaklaşım ile bu yani alanda değişen politikaları, kuralları ve yasaları aktif olarak takip ediyor ve benimsiyoruz.

Dünya Lideri borsa olarak blockchain ve kripto paralar ekosisteminin hızlı büyüyen ve hassas bir sektör olduğunun farkındayız. Bu bağlamda, tüm devlet kurumları ile birlikte; sürdürülebilir, sağlıklı ve güvenli bir ekosistem oluşturmak için çalışıyoruz.

Saygılarımızla, Binance Türkiye İletişim Ekibi

Kripto varlık hizmet sağlayıcılarının tabi oldukları yükümlülükleri detaylara girmeden kısaca özetlemek gerekirse: müşterinin tanınması, şüpheli işlem bildirimi, bilgi ve belge verme, devamlı bilgi verme ile muhafaza ve ibraz olarak belirtebiliriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL