Genel

BlackBerry geri dönüyor

Bir dönem telefon sektörüne damga vuran, ancak 2010 yılından itibaren yaşanan değişime ayak uyduramayarak eski günlerinden bir hayli uzaklaşan BlackBerry, maalesef akıllı telefon sektöründe eskisi kadar popüler değil. Şirket, bu..

BlackBerry geri dönüyor

Bir dönem telefon sektörüne damga vuran, ancak 2010 yılından itibaren yaşanan değişime ayak uyduramayarak eski günlerinden bir hayli uzaklaşan BlackBerry, maalesef akıllı telefon sektöründe eskisi kadar popüler değil. Şirket, bu süreçte birkaç deneme yaparak piyasayı yoklasa da, satış rakamları konusunda hiçbir zaman istediği hedefi tutturamadı.

BlackBerry, aralık ayının sonlarına doğru Sıkça Sorulan Sorular sayfasından bir açıklama metni yayınlayarak 4 Ocak 2022 tarihinden itibaren ilgili telefonların hücresel ağ ve Wi-Fi desteklerini kaybedeceğini duyurdu.

BlackBerry’nin 5G destekli ilk akıllı telefonu, daha önceki modellere benzer şekilde klavyeli bir tasarımla kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ancak henüz cihazın ismi, teknik özellikleri ve tasarımı ile ilgili en ufak bir bilgi yok.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL