Genel

BNB Coin Nedir, Fiyatı Ne Kadar?

BNB Coin yani Binance Coin en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance tarafından ortaya çıkarılan bir kripto para birimidir. BNB Coin nedir diye araştırdığınızda, karşınıza hem borsa hem de..

BNB Coin Nedir, Fiyatı Ne Kadar?

BNB Coin yani Binance Coin en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance tarafından ortaya çıkarılan bir kripto para birimidir. BNB Coin nedir diye araştırdığınızda, karşınıza hem borsa hem de para birimi hakkında çok sayıda bilgi çıkacaktır. Bunlar arasından en güvenilir olan kaynakları incelemelisiniz. Bu para biriminin performansı çok sayıda yatırımcının ilgisini çekmektedir. Piyasada büyük avantaj sağlaması ve bununla yapılan işlemlerde yüzde elliden az komisyon ödenmesi tercih sebepleri arasında yer alır. Bu fırsatları elde edebilmeniz için öncelikle içerisinde bir miktar para bulunan Binance hesabına sahip olmanız gerekir. Bu hesap üzerinden güncel BNB Coin fiyatı aracılığıyla işlem yapabilirsiniz. Dilerseniz komisyon avantajına ek olarak, bu dijital para birimini yatırım aracı olarak da kullanabilirsiniz. Borsada meydana gelen tüm gelişmeler bunu da etkilediğinden yatırım için sürekli güncel piyasayı takip etmeniz yararınıza olacaktır. 

BNB Coin Fiyatı Ne Kadar? 

BNB coin fiyatı piyasaya göre değişkenlik göstermektedir. BNB Coin kaç TL diye internet üzerinden incelediğinizde, fiyatların anlık olarak değiştiğini görebilirsiniz. Bu para birimindeki fiyat hareketleri ilk olarak 26 Haziran ile 3 Temmuz 2017 tarihleri arasında ilk para teklifi ile oluşmuştur. Bununla birlikte ilk piyasaya çıkışta 100.000.000 BNB Coin sürülmüştür. O zamanlardaki değeri 1 BNB Coin fiyatı 0,11 ABD dolarına eşittir. Günümüzde ise değeri çok daha fazla olan bu dijital para birimi en yüksek değerine 2019 yılında 38,87 ABD doları ile ulaşmıştır. Sahip olduğu piyasa değeri ile diğer dijital para birimleri kıyaslandığında Binance Coin kripto paralar arasında dokuzuncu sırada yer almaktadır. 

BNB Coin Hakkında Merak Edilenler

Binance borsasında BNB Coin ile diğer kripto para birimleri arasında işlem yapmak mümkündür. Bu borsada kullanıcının elinde bulunan coin miktarına bağlı olarak seneler itibariyle komisyon oranlarında indirim yapılmaktadır. Örneğin, indirim ilk yıl %50 iken ikinci yıl %25 olabilir. Burada BNB miktarı ve gerçekleşen toplam hacim dikkate alınır. Bu işlemler için BNB Coin yorum ve önerilerini inceleyebilirsiniz.

Binance Coin madenciliği yapılamamakta olup, piyasadaki bütün dijital paralar, Binance borsası aracılığıyla ilk gün üretilmiştir ve bunların yarısı halka arz edilmiştir. Mevcut coinlerden satın alabilmek için bitlo.com üzerinden kendinize bir hesap oluşturabilir ve cüzdanınızda yer alan miktar kadar alım satım işlemi yapabilirsiniz. Eğer ilk kez hesap açıyorsanız; adınız, soyadınız ve telefon numaralarını girmeniz gerekecektir. Gerekli aşamaları birkaç dakika içerisinde tamamlayıp, Bitlo  ayrıcalığı ile hemen kripto para almaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL