Genel

Cankurtaran 3 formül

WhatsApp’ın geçtiğimiz yıllarda sunduğu yedekleme özelliği ise adeta cankurtaran cinsten. iPhone’da iCloud ve Google Drive, Android’de ise Google Drive ile yedekleme sunan Whatsapp, böylece silinen mesajları geri getirme işleminin önünü..

Cankurtaran 3 formül

WhatsApp’ın geçtiğimiz yıllarda sunduğu yedekleme özelliği ise adeta cankurtaran cinsten. iPhone’da iCloud ve Google Drive, Android’de ise Google Drive ile yedekleme sunan Whatsapp, böylece silinen mesajları geri getirme işleminin önünü açıyor.

Genelde kullanıcıların birçoğu, gönderdikleri veya aldıkları bir mesajı yanlışlıkla sildiklerinde, mesajın içindeki fotoğrafları ve videoları da tamamen kaybettiğini düşünüyor. Ancak panik yapmanızı gerektirecek bir durum bulunmuyor çünkü WhatsApp’ın yedekleme özelliği, bu konuda da imdadınıza yetişiyor

Kullanıcılar, istemeden sildikleri ya da sildikten sonra pişman oldukları fotoğrafların geri getirilemeyeceğini düşünse de aslında bu doğru değil.
Silinen fotoğrafların bazı noktalarda kurtarılabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. En basit yolu ise Whatsapp yedeklerini geri yüklemek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL