Genel

Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gerek düğünlerde, gerekse davet ve açılışlarda kullanılan davetiye modelleri seçilirken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Bu detayların başında kullanılan kağıt malzemesinin kalitesine dikkat edilmelidir. Davetiyenin kalitesine göre kraft, dokulu, noktalı..

Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gerek düğünlerde, gerekse davet ve açılışlarda kullanılan davetiye modelleri seçilirken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Bu detayların başında kullanılan kağıt malzemesinin kalitesine dikkat edilmelidir. Davetiyenin kalitesine göre kraft, dokulu, noktalı ve düz kartonlar kullanılır. Bir diğer husus ise düğününüzün koseptine uygun olan tasarımda bir davetiye modeli seçmek gerekir. Ayrıca davetiyenin modeline göre uygun olan zarf çeşidi belirlemek gerekir. Firmanın sitesinde nişan, sünnet, düğün, açılış gibi organizasyonlar için bir birinden farklı özelliklerde davetiye örnekleri bulunuyor. Siteye giriş yaparak ihtiyacınız olan davetiye modelini belirleyerek sipariş verebilirsiniz.

Sünnet Davetiyeleri

Firmada sadece düğün davetiyeleri üretilmemektedir. Bunun yanında sünnet davetiye modellerine de firmadan ulaşabilirsiniz. Sünnet toplumumuzda en önemli dini değerlerin başında gelir ve bu noktada Türk milleti olarak çocuğun erkekliğe ilk adımı olan sünneti düğünlerle kutlarız. Sünnet düğününe gelmesini istediğiniz kişilerin bir listesini yaparak davet etmek için hazırlanan davetiye modellerinde genellikle nazar boncuklar, sünnet elbisesi giymiş çocuklar, renkli ve uçuşan balonlar kullanılır. Eğer isterseniz tasarımı kendinize ait olan davetiyelerle konuklarınızı davet edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmanın ilgili personelleri ile görüşmektir.

Dini Davetiye Örnekleri

Dini davetiyeler bazı dini törenlerin davetinde ve düğünlerde kullanılıyor. Genellikle muhafazakar ailelerin tercihi olan dini içerikli davetiyeler nişan davetiyeleri olarak da kullanılıyor. Dini davetiye modellerinde altın yaldızlı işlemeler, püsküller, dini figür ve semboller, Arapça yazılar kullanılır. Firmanın sitesine giriş yaparak dini davetiye sekmesinden istediğiniz davetiye örneğini sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz de eğer zarflı model tercih etmediyseniz zarflar ayrıca bir ücrete tabiidir. Bunun için ayrıca sipariş oluşturmanız gerekir. Siparişler de katlamalı modeller tercih edilmişse davetiye parçalar halinde kargoya verilir. Katlama işlemleri yada püsküllerin takılması gibi işlemler müşteriye aittir. Firma bir adet örnek hazırlar ve size gönderir. Gerekmesi halinde firmadan destek alabilirsiniz.

Teslimat Koşulları

incidavetiye.com sitesine giriş yapılarak siparişi tamamlanan davetiyeler tasarlanıp son hailini alınca müşteriye gönderilir. Müşterinin onayı alındıktan sonra baskıya giden davetiyeler onaylandıktan sonraki 2 ile 10 iş günü arasında adrese gönderilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL